Obrazek przedstawia grafikę przedmeczową. Na grafice widzimy loga rywalizujących drużyn Juventus Turyn i Atletico Madryt

26.11.2019 Juventus Turyn – Atletico Madryt Typy Bukmacherskie Liga Mistrzów

Juventus Turyn – Atletico Madryt analiza i typy bukmacherskie

Data: 26.11.2019

Godzina: 21:00

Stadion: Allianz Stadium (Turyn)

We wtorkowym spotkaniu Ligi Mistrzów, na Allianz Stadium w Turynie, staną naprzeciw siebie dwa pierwsze zespoły grupy D. Dla Juventusu, potencjalna wygrana zwiększa ich szanse na wygranie tej grupy i awans do kolejnej rundy rozgrywek. A ponieważ Atletico nie ma żadnych wyjątkowych sposobów na wyjazdowe wygrane, to ekipa z Turynu jest faworytem w tym spotkaniu.

Nieco historii i statystyki

W swojej historii, obie drużyny spotkały się ze sobą sześciokrotnie w rozgrywkach UEFA. Atletico wygrywało trzykrotnie, Juventus raz, i dwa razy zanotowano remis między nimi. W tych sześciu potyczkach, tylko dwukrotnie, obie drużyny zdobyły bramki w meczu, a także dwa razy odnotowano remis. Pierwsze cztery spotkania to pokaz umiejętnej gry w obronie gospodarzy i wynik bez straty bramki. Z mniej niż 2.5 bramkami zdobytymi w meczu zakończyły się także trzy pierwsze starcia bezpośrednie. Zmiana nastąpiła w ostatnich trzech meczach, kiedy to zostało strzelonych więcej niż 2.5 gola. Ostatnie spotkanie bezpośrednie pomiędzy obiema ekipami, zakończyło się wynikiem 2-2 i miało miejsce w poprzedniej rundzie rozgrywek grupy D.

Oczekiwania, analiza i typy

Zgodnie z przedsezonowymi oczekiwaniami Juventus jest obecnie liderem w grupie D, z bezpieczną, trzypunktową przewagą nad drugą drużyną Atletico Madryt. Gospodarze są obecnie w imponującej formie i jeszcze nie doznali porażki w meczach grupowych. Warto również wspomnieć, że Juventus bardzo dobrze prezentuje się na własnym boisku. W tej chwili gospodarze mają za sobą osiem kolejnych zwycięstw na Allianz Stadium, a dwa z tych zwycięstw zostały odniesione z drużynami ze swojej grupy – Lokomotivem Moskwa i Bayerem Leverkusen. Z kolei Atletico Madryt doznało wyjazdowej porażki 2-1 z Bayerem Leverkusen podczas ostatniej wyjazdowej potyczki. Goście nie odnieśli także wygranej w trzech z ostatnich czterech spotkań wyjazdowych i mogą pochwalić się jedynie trzema zwycięstwami odniesionymi w poprzednich ośmiu starciach. Dodać do tego należy fakt, że ostatnia podróż do Turynu, zakończyła się wysoką porażką dla Atletico, i hattrickiem strzelonym przez Cristiano Ronaldo.

Biorąc pod uwagę niesamowitą formę, jaką obecnie prezentuje Juve, szczególnie na własnym boisku, szanse Atletico Madryt na uratowanie choćby jednego punktu w tym meczu z pewnością wyglądają ponuro. Co więcej, piłkarze Maurizio Sarri konsekwentnie podnoszą liczbę strzelanych goli i zdobyli dwie lub więcej bramek w siedmiu z ostatnich ośmiu meczów na Allianz Stadium.

Typ na mecz:

1 Juventus – @2.28 (forBET)

Powyżej 2.5 bramki / BTTS – @1.86 (forBET)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *