Urugwaj vs Arabia Saudyjska

20.06 World Cup – Urugwaj vs Arabia Saudyjska – Porównanie bukmacherów typujących grupę A

Urugwaj faworytem na bwin w Polsce i na świecie

W grupie A, gdzie oprócz gospodarzy Rosji los wrzucił jeszcze kadrę Urugwaju, Egiptu i Arabii Saudyjskiej, od samego początku do awansu z pierwszego miejsca z kompletem dziewięciu punktów typowany jest właśnie Urugwaj. Po pierwszy meczu inauguracyjnym z Egiptem, Urugwaj 20 czerwca zmierzy się z Arabią Saudyjską i wydaje się być murowanym faworytem nie tylko swoich kibiców i dziennikarzy, ale także bukmacherów. Wszystkie zakłady bukmacherskie w Polsce i na świecie typują bardzo wyraźne zwycięstwo południowoamerykańskiego zespołu i trudno się nie dziwić.

Wskazuje na to przede wszystkim styl gry obydwu ekip i nazwiska, znajdujące się na liście powołanych. Urugwaj to absolutny top międzynarodowej piłki nożnej, a Arabia Saudyjska to najniżej sklasyfikowany w rankingu FIFA uczestnik tegorocznego Mundialu. Wprawdzie w swoim jedynym dotychczasowym spotkaniu bezpośrednim padł remis 1:1, ale Arabia Saudyjska przegrała 0:3 swój mecz międzynarodowy z Peru, które miało dać odpowiedź na możliwość rywalizowania z Urugwajem. Z kolei Urugwaj nie miał problemu, aby w stosunku 3:0 ograć Uzbekistan, imitujący swoim stylem gry Arabię Saudyjską.

Oczywistego faworyta mają wszystkie zakłady internetowe

Zakłady online są zdecydowane, że Urugwaj wygra swoje drugie spotkanie w grupie A i najprawdopodobniej zostanie po tym spotkaniu liderem grupy A. Pytaniem bardziej interesującym typerów i samych bukmacherów może być jednak nie to, czy Urugwaj zdobędzie 20 czerwca 3 punkty za ogranie Arabii Saudyjskiej, a bardziej to – kto i ile razy wpisze się na listę strzelców lub ile kartek rozda sędzia i czy będą gole z rzutów karnych. Za samo zwycięstwo Urugwaju nikt nie proponuje obecnie kursu wyższego niż 1.30, ale w połączeniu z wariantami liczby strzelonych bramek i zakładami specjalnymi, można skumulować całkiem wysoki kurs ostateczny.

Autor: DG

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *