Toulouse vs Bordeaux

19.08 Ligue 1 – Toulouse vs Bordeaux – w ofercie Fortuny zakładów bukmacherskich

W drugiej kolejce francuskiej Ligue 1 Tolouse zmierzy się z przyjezdnym zespołem Bordeaux – fortuna zakłady bukmacherskie

Początek rozgrywek francuskiej ekstraklasy nie był szczególnie udany dla zespołów z Tuluzy i Bordeaux. Oba te kluby przegrały mecze na inauguracje. Tolouse przegrało aż 0:4 z Marsylią, natomiast Bordeaux musiało uznać wyższość Strasbourga (0:2). Kibice obu teamów oczekują, że druga kolejka będzie lepsza w wykonaniu ich ulubieńców. Kto ma więc większe szanse na zmazanie plamy z pierwszego spotkania? Cóż wynik jest bardzo trudny do przewidzenia, bowiem oba zespoły prezentują bardzo podobny poziom. Teoretycznie nieco większe szanse jak zwykle według statystyk mają gospodarze, ale różnice w kursach są naprawdę minimalne. W związku z tym nie radzimy ryzykować. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest postawienie remisu, który swoją drogą również jest bardzo opłacalnym rozwiązaniem.

Fortuna zakłady bukmacherskie – freebety na mecz Tolouse – Bordeaux

Fortuna zakłady bukmacherskie zapraszają na freebet do meczu Tolouse – Bordeaux. Aby móc skorzystać z darmowej opcji obstawienia meczu wystarczy tylko zarejestrować się na stronie internetowej Fortuny zakładów bukmacherskich. Zresztą ten bukmacher online uraczy nas nie tyko freebetem, ale i również darmową kasą na start. Więcej szczegółów znajdziecie na witrynie Fortuny.

Autor: PK

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *