Dijon vs Angers

15.09 Ligue 1 – Dijon vs Angers – Zakłady bukmacherskie na starcie Dijon z Angers

Sensacyjny wicelider z Dijon celuje po kolejne trzy punkty. Tym razem celem Angers najlepsze zakłady bukmacherskie online

Po czterech spotkaniach francuskiej Ligue 1 sensacyjnym wiceliderem jest ekipa Dijon. Co prawda przegrali oni ostatni mecz, jednakże ciągle wystarcza to do zajmowania drugiego miejsca w tabeli. O kolejne zwycięstwo będzie teoretycznie łatwo bowiem do wicelidera przyjeżdża będące trzecie od końca Angers. Ekipa gości zaliczyła z kolei zupełnie odwrotną passę. Po trzech kolejnych porażkach w końcu odnieśli zwycięstwo. Była to jednak dość skromna i szczęśliwa wiktoria dlatego to w dalszym ciągu gospodarze są faworytami tego spotkania. Scenariusz ten jest dość opłacalny, bowiem na każdą złotówkę postawioną na Dijon otrzymamy aż dwie. Dlatego ryzyko w tym wypadku jest jak najbardziej opłacalne.

Jakie zakłady bukmacherskie w Polsce są legalne (forum).

Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce typują mecze francuskiej Ligue 1. Dijon kontra Angers to oczywiście jedna z opcji na zbliżający się weekend i kolejną serię spotkań francuskiej ekstraklasy. Jak już wspomnieliśmy, postawienie na gospodarzy podwaja wygraną. Wejdźcie więc do gry i zarejestrujcie się u którego z legalnych bukmacherów online.

Autor: PK

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *