Zdjęcie przedstawia Zlatana Ibrahimovica

13.02.2020 | AC Milan – Juventus Turyn | Typy Bukmacherskie | Coppa Italia

AC Milan – Juventus Turyn analiza i typy bukmacherskie

Data: 13.02.2020

Godzina: 20:45

Stadion: San Siro (Mediolan)

Typy na mecz: „Powyżej 2.5 bramki” – @1.96 (Fortuna) | „Zakład bez remisu -2” – @1.50 (Fortuna)

Juventus najczęściej dominował w poprzednich wizytach na tym stadionie. Z kolei AC Milan, który jeszcze nie odbił się od ziemi, z dużym prawdopodobieństwem nie wygra tego starcia.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • W ich ostatnim starciu Juventus odniósł zwycięstwo 1-0.
  • W dwóch z ostatnich pięciu spotkań padło więcej niż 2.5 bramki.
  • Obie drużyny znalazły tylną część siatki razem w trzech z poprzednich ośmiu spotkań.
  • Tylko jedna z ostatnich dziesięciu gier zakończyła się remisem.
  • Juventus jest niepokonany w ostatnich dziesięciu meczach. (Z-9, R-1, P-0)

Zapowiedź meczu Milan – Juventus

Zespół AC Milan doprowadził swoich najwierniejszych kibiców na krawędź wytrzymałości w poprzedniej rundzie tego konkursu i nie bez powodu. Gospodarze grali z Torino w ostatnim pojedynku i prowadzili 1-0 w pierwszej połowie, ale nerwowa gra doprowadziła do wyniku 1-2 w końcowych etapach gry.

Jednak gospodarze znaleźli wyrównanie. Zbawicielem okazał się mocno krytykowany ostatnio Hakan Calhanoglu, który w 90 + 1 minucie zapewnił przedłużenie gry o kolejne 30 minut. Turecki pomocnik dodał drugą bramkę w drugiej połowie dogrywki, po czym Zlatan Ibrahimovic ustalił wynik spotkania na 4-2 dla Rossonerich.

Dla porównania, Juventus nie miał problemów na drodze do półfinałów. Goście przemknęli w starciu z AS Romą na stadionie Allianz z imponującym wynikiem 3-1. Wszystkie bramki w tym meczu zdobyli zawodnicy Juve. Na 1-0 strzelił Cristiano Ronaldo, 2-0 to sprawka Bentancura, a podwyższył na 3-0 Bonucci. Samobójczą bramkę na 3-1 zdobył dla Romy Gianluigi Buffon.

Ponieważ intencje Juventusu w tym starciu są jasne – wygrana – AC Milan będzie z pewnością musiał się namęczyć, aby zdobyć choćby honorowe trafienie.

Analiza i podsumowanie

AC Milan jest niepokonany na San Siro w ostatnich siedmiu meczach. Trzeba jednak powiedzieć, że gospodarze odnieśli zwycięstwo tylko dwa razy z wyżej wymienionych starć.

Z drugiej strony, Juventus doznał porażki zaledwie trzykrotnie w tym sezonie, we wszystkich zawodach. Warto również wspomnieć, że odwiedzający radzili sobie dobrze podczas swoich poprzednich wizyt na tym stadionie.

W rzeczywistości zapewnili sobie zwycięstwo w dwóch ostatnich podróży tutaj i potknęli się tylko dwukrotnie w ciągu ostatnich dziesięciu lat.

Biorąc pod uwagę, że goście grają na zupełnie innym poziomie, zwycięstwo AC Milan z pewnością nie wchodzi w rachubę. Tak czy inaczej, gospodarze dzielili się łupami w pięciu z poprzednich siedmiu spotkań w domu. Z kolei goście doznali porażek podczas ostatnich dwóch wyjazdów, toteż zakład bez remisu jest tutaj najbezpieczniejszą opcją.

Co więcej, atak AC Milan wyglądała dość agresywnie w ostatnio rozgrywanych meczach. Imponująco, strzelili dziewięć bramek w poprzednich czterech spotkaniach u siebie.

Tymczasem Juventus zdołał znaleźć drogę do siatki podczas każdego z trzynastu poprzednich wyjazdów. Gdy Cristiano Ronaldo jest tak zabójczy jak ostatnio, a Zlatan Ibrahimović wraca do skuteczności, wygląda na to, że mamy wszystkie składniki, które pozwolą obejrzeć dużo goli w tym pojedynku.

Typy na mecz

„Powyżej 2.5 bramki” – @1.96 (Fortuna)

„Zakład bez remisu -2” – @1.50 (Fortuna)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *