Bordeaux vs Strasbourg

12.08 Ligue 1 – Bordeaux vs Strasbourg – Polskie Zakłady Bukmacherskie typują spotkanie  Bordeaux – Strasbourg

Jakie zakłady bukmacherskie są legalne w Polsce – pytamy przy okazji typowania wyniku meczu Bordeaux – Strasbourg

Bordeaux – Strasbourg nie będzie z pewnością spotkaniem, które spędzi sen z powiek wszystkim kibicom piłki nożnej na świecie. Z punktu widzenia bukmacherskiego ma ono jednak swoje walory. Jeśli przyjrzymy się ofercie bukmacherskie 2018 na ten weekend to oferowane kursy na to spotkanie należą do jednych z najlepszych. A ciągle mówimy tutaj o bardzo mocnej lidze co do której nie powinno być problemów ze znalezieniem statystyk i wyliczeń pozwalających przewidzieć wynik meczu Bordeaux – Strasbourg. My stawiamy na gospodarzy. Aż 1.70 na zwycięstwo miejscowych to zdecydowanie stawka, która jest warta gry.

Jakie firmy bukmacherskie są legalne w Polsce? – to pytanie jest idealne przy obstawianiu meczów wszystkich europejskich lig.

Zakłady sportowe w Polsce zapraszają na mecz Bordeaux – Strasbourg. Kursy na gospodarzy zaczynają się już od 1.60 i co najważniejsze – rosną w górę! W poniższej tabeli możecie zapoznać się z aktualnymi kursami na dane wydarzenie. Z jej pomocą zarejestrujecie się również u wybranego legalnego bukmachera i zgarniecie specjalny bonus powitalny.

Autor: PK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *